Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe do pomidorów z puszki – idzie nowe, mocno pomidorowe

Ulubiony sos do makaronu? Bolognese! Najbardziej znane włoskie danie? Spaghetti bolognese! Któż z nas nie zna tradycyjnego sosu rodem z Bolonii? Intensywny pomidorowy smak, zapach czosnku i oregano. Czy może smakować jeszcze lepiej niż dotychczas? Owszem ? dzięki nowemu Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe. Przepis na pyszne spaghetti bolognese polecany jest w ramach programu "Prosty przepis na dziś!".

Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe to nowa receptura stworzona przez ekspertów ? włoskich szefów kuchni Knorr. Z rodzinnych stron przywieźli oni sposób na gęsty, aromatyczny, mocno pomidorowy sos bolognese. Wiedzieli, że bardzo często przygotowujemy go na bazie pomidorów z puszki. Z tego też powodu Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe został tak skomponowany, by idealnie je dopełniać, zapewniając daniu pożądaną gęstość oraz doskonały smak. Fix zyskał wyjątkowy ziołowy akcent - znajdziemy w nim m.in. cząber, pietruszkę, kurkumę, pieprz oraz oczywiście oregano. Wszystkie warzywa i zioła wykorzystane przez kucharzy Knorr dojrzewają w pełnym słońcu, a dzięki procesowi suszenia zachowują swój naturalny smak i aromat. A pomidory, które posłużyły do stworzenia Fixu, pochodzą z upraw prowadzonych zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

I po problemie!

Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe rozwiązuje nasze dwa największe problemy pojawiające się podczas gotowania dania. Po pierwsze, już nie musimy martwić się o właściwą konsystencję sosu, który teraz będzie gęsty, znakomicie łącząc się z makaronem. Po drugie, nasze spaghetti bolognese będzie idealnie doprawione, dzięki czemu poczujemy się jak w słonecznej Italii.

Tak smacznie, a tak prosto

Do przygotowania spaghetti bolognese dla czteroosobowej rodziny oprócz Fixu Knorr potrzebujemy 500 g mięsa mielonego, 300 g makaronu oraz puszkę pomidorów. Gotujemy makaron, a w międzyczasie podsmażamy na oleju mięso mielone (ok. 8 minut). Kucharze Knorr radzą, aby mięso smażyć z cebulą i selerem - wzmacniamy w ten sposób walory smakowe dania, które będzie bardziej aromatyczne. Na patelnię dodajemy pomidory z puszki i 100 ml wody. Następnie wsypujemy Fix, dokładnie mieszamy i gotujemy przez 10 minut. Na koniec posypujemy danie tartym serem. I gotowe! Już możemy delektować się włoskim spaghetti bolognese w najlepszym wydaniu. Przepis na spaghetti bolognese extra ziołowe jest polecany przez szefów kuchni Knorr w ramach programu kulinarnego "Prosty przepis na dziś!".

Znając upodobania Polaków, w ramach programu kulinarnego "Prosty przepis na dziś!" szef kuchni Knorr Piotr Murawski przez cały rok będzie proponował przepisy na ulubione i najchętniej przez nas przygotowywane dania. Receptury będą łatwe i szybkie w przygotowaniu, co jest bardzo ważne dla współczesnych Polek. Jednocześnie szef kuchni będzie sugerował, by dania te delikatnie urozmaicać ? dzięki temu posiłki będą różnorodne i nie znudzą się rodzinie.  

Sugerowana cena detaliczna Fix Knorr Spaghetti bolognese extra ziołowe:

2,89 PLN

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top