Pomysł na prezent – komplet garnków Mazur 2 od firmy MPM

Wiele osób zastanawia się, jakie prezenty sprawić swoim najbliższym z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Idealnym podarunkiem dla młodych amatorów gotowania, którzy dopiero urządzają swoje mieszkania, może być zestaw garnków Mazur 2 od firmy MPM.

Prezenty cieszą najbardziej wtedy, kiedy są trafione. Praktycznym podarunkiem, zwłaszcza dla młodych osób, rozpoczynających samodzielne życie we własnym mieszkaniu, może być zestaw garnków Mazur 2 MGK-03 firmy MPM. Sprawdzi się on zarówno podczas przygotowywania prostych dań jednogarnkowych, jak i obiadów, czy kolacji dla przyjaciół i rodziny. Patelnia z pokrywką oraz trzy garnki o różnych pojemnościach to zestaw, który zaspokoi potrzeby przeciętnego gospodarstwa domowego.

Komplet Mazur 2 został tak zaprojektowany, aby ułatwiać gotowanie. Specjalnie wyprofilowany, szeroki i płaski brzeg garnków umożliwia wylewanie zupy z garnka prosto na talerz. Jednocześnie, zapewnia dobre przyleganie pokrywki, dzięki czemu bulgoczący wywar czy sos nie wyleje się na kuchenkę. Duże i stabilne uchwyty pozwalają na bezpieczne zdejmowanie garnka z palnika.

Natomiast, aluminiowe, grube spody, sprawiają, że dno nagrzewa się szybko i równomiernie. To bardzo ważny element, który powoduje, że potrawy smakują lepiej, nie przypalają się, a same garnki mają dłuższą żywotność.  

Komplet Mazur 2 firmy MPM jest idealnym pomysłem na prezent dla osób młodych, urządzających mieszkanie lub dom. Wykonane ze stali nierdzewnej garnki, ze specjalnie polerowaną powierzchnią wyglądają bardzo elegancko i są trwałe. Osoby, które otrzymają je pod choinkę, z pewnością przez długie lata będą z nich korzystać.

Komplet garnków Mazur 2 MPM MGK-03

Cena: 299 zł

Wyposażenie zestawu:

- rondel o wymiarach 16 x 9,5 cm (1,9 l)

- garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 18 x 10,5 cm (2,6 l)

- garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 20 x 11,5 cm (3,6 l)

- patelnia z powłoką nieprzywierającą o wymiarach 20 x 4 cm (możliwość wymiennego stosowania pokrywki z garnka o pojemności 3,6 l)

Opis:

- wykonane ze stali nierdzewnej

- ścianki o grubości 0,6 mm

- aluminiowe grube spody

- specjalnie polerowana powierzchnia

- pokrywki z otworem do odprowadzania pary

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top