Wstrząsająca mieszanka smaków w nowym Kubełku Shake It! w KFC

Teaser

Przygotuj swoje kubki smakowe na przybycie wystrzałowego Kubełka Shake It! w restauracjach KFC. Legendarne Hot Wings dostępne są już w zupełnie nowej odsłonie z trzema sosami do wyboru: barbecue, słodko - kwaśnym oraz extra pikantnym. Wystarczy dodać ulubiony sos do Kubełka, potrząsnąć, by doświadczyć eksplozji smaków! Odkryjesz całkowicie nowy smak Hot Wings w wersji Shake It!. 

Kubełek Shake It! to zupełnie nowy sposób podania legendarnych skrzydełek Hot Wings w aromatycznych sosach: barbecue, słodko ? kwaśnym i ekstra pikantnym. Wystarczy polać swoje ulubione Hot Wings wybranym sosem i potrząsnąć, aby doświadczyć prawdziwej eksplozji smaku. Legendarne skrzydełka Hot Wings z pikantną panierką to zdecydowany nr 1. wśród produktów KFC. Skrzydełka są przygotowane ze świeżego, niemrożonego oraz nieprzetworzonego kurczaka, który 3 razy w tygodniu przyjeżdża do restauracji KFC od lokalnych dostawców. Sekretna receptura Colonela Sandersa stworzona na bazie 11 ziół i przypraw oraz chrupiąca panierka sprawiają, że Hot Wings mają jedyny i niepowtarzalny smak, który zachwyca każdego od pierwszego kęsa.

Do wystrzałowego Kubełka Shake It! masz do wyboru 3 aromatyczne sosy, które posiadają konsystencję doskonałą do tego, aby idealnie pokryć skrzydełka Hot Wings.

Sos słodki barbecue ? to wyjątkowa, oryginalna, aromatyczna i pachnąca wędzonką mieszanka. Pierwsze wzmianki o nim sięgają czasów kolonii amerykańskich z początku XVII wieku. Ten słodki, pełen wyrazistego smaku sztandarowy sos Stanów Zjednoczonych jest przyrządzany na bazie pomidorów i octu. Ale tak naprawdę każdy kraj ma swoją recepturę. Na przykład w Azji przygotowuje się go z ketchupem i syropem kukurydzianym, natomiast w Australii opiera się na przecierze pomidorowym i sosie Worcestershire. W każdej wersji jest wyrazisty przez odpowiednio dobrane przyprawy. Może łączyć w sobie przeróżne składniki, kwaśne, słodkie, a nawet pikantne.

Sos słodko - kwaśny to propozycja dla wielbicieli Wschodu, którzy lubią orientalne smaki. Jego bazą jest woda z octem ryżowym i drobno posiekane, soczyste owoce. Słodki ananas dopełnia subtelnego, aromatycznego smaku, natomiast papryczki chili dodają delikatnej pikanterii.

Sos extra pikantny to coś dla prawdziwych koneserów smaku. Już najstarsze ostre sosy, sporządzane były na bazie zmiażdżonych papryczek chili, pochodzących z regionu Wysp Karaibskich. Jeden z pierwszych pikantnych sosów składał się z octu, w którym wcześniej moczono papryki Scotch Bonnet. Na przestrzeni wieków, każdy kraj wypracował swój własny sposób przyrządzania, poprzez mieszanie zmielonych chili z innymi składnikami, takimi jak musztarda, słodkie owoce lub soczyste pomidory. Sos extra pikantny znajduje się na 7 poziomie w skali ostrości i z pewnością rozpali każde podniebienie.UWAGA: Próbujesz go na własną odpowiedzialność. Na ugaszenie pożaru w ustach idealnie sprawdzi się lodowy Krusher KFC.

Kubełki Shake It! są dostępne w restauracjach KFC na terenie całego kraju
w cenach
:

5 Hot Wings + sos ? 9,95 zł

5 Hot Wings + sos + 1 x duże frytki + napój z dolewką ? 14,90 zł

14 Hot Wings + 2 x sosy + 2 x małe frytki ? 25,50 zł

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 70 lat, czyli od czasu otwarcia w 1937 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach   Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania
w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 15 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 170 restauracji KFC.

W 2012 roku sieć restauracji KFC otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands. Marka uznana została za jedną
z najsilniejszych na polskim rynku nie tylko przez grono niezależnych ekspertów, ale również przez konsumentów, którzy w 2012 r. po raz pierwszy współuczestniczyli w głosowaniu. Przyznane wyróżnienie to efekt konsekwentnej realizacji długoterminowej strategii marketingowej, która od wielu lat buduje tożsamość marki, przyczyniając się do zdobycia zaufania milionów gości. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.kfc.pl/ oraz na FanPage na portalu Facebook: http://www.facebook.com/kfcpolska

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz trzech mniejszych konceptów: Blue Frog, KABB
i Stubb?s. Obecnie Spółka zarządza ponad 700 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 13 krajach: Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rosji, na Węgrzech, w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach.

Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie www.amrest.eu.

Więcej informacji udziela:

Ewa Wojtarowicz

Account Manager

Edelman Polska

e-mail: [email protected]

tel: (22) 576 35 55

 

i

Paulina Podczaszyńska

Junior Account Executive

Edelman Polska

e-mail: [email protected]

tel: (22) 576 35 55

Źródło KFC. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top