Perła Rynku dla Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni

Teaser

Oto kolejne wyróżnienie dla produktu marki Knorr! Fix Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem otrzymał Złotą ?Perłę Rynku FMCG 2013? w kategorii Fiksy.

Tegoroczna siódma już edycja konkursu organizowanego przez ?Wiadomości Handlowe? okazała się rekordowa pod względem produktów zgłoszonych przez producentów, dystrybutorów i importerów. Detaliści wybierali najlepsze nowości spośród 191 produktów w 64 kategoriach. Za najlepszy produkt w kategorii Fiksy uznali Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem. Otrzymał on Złotą ?Perłę Rynku FMCG 2013?. Wyróżnienie to jest dowodem zaufania, jakim zarówno właściciele sklepów, jak i konsumenci obdarzyli nowość Knorr. ?Perła Rynku FMCG 2013 przyznana produktowi Fix Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem po raz kolejny potwierdza jego rynkowy sukces. Knorr, jako lider rynku fixów, jest odpowiedzialny za jego rozwój, którego motorem napędowym są nowości. Sukces produktów Fix Soczysty kurczak z patelni i przyznane wyróżnienie potwierdzają, że znakomicie wypełniamy to zadanie? ? podsumowuje Izabela Ryl, Brand Manager Knorr.

Linia Fix Soczysty kurczak z patelni to innowacyjne połączenie kompozycji ziół i przypraw stworzonej przez szefów kuchni Knorr oraz torebek do smażenia Jan Niezbędny. Mieszanka przypraw pozwala na zrobienie marynaty, a dzięki dołączonym torebkom konsumenci mogą smażyć mięso bez dodatku tłuszczu. W rezultacie podadzą oni rodzinie miękkiego, soczystego i aromatycznego kurczaka. 

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top