Podpiwek Jędrzej ? napój z browaru, który podkręci dzień

Teaser

Na sklepowych półkach pojawił się nowy produkt ? Podpiwek Jędrzej. To pierwszy bezalkoholowy napój z browaru. Jest produkowany tradycyjną metodą, na bazie zbóż i chmielu przez firmę Van Pur.

Jędrzej powstał z inspiracji tradycją i wspomnieniami smaków z dzieciństwa, ale jest to produkt dostosowany do gustów nowoczesnego, współczesnego odbiorcy.

- Osoby, z myślą o których stworzyliśmy Podpiwek Jędrzej, to w szczególności mężczyźni po trzydziestce, którzy poszukują w napojach ciekawych, wyrazistych smaków, chcący spożywać je nie tylko w celu orzeźwienia się i zaspokojenia pragnienia, ale również dla odprężenia i samej przyjemności ich smakowania. Nasz napój z chmielową nutą doskonale orzeźwi i ugasi pragnienie, a duża piana uprzyjemni każdą chwilę. ? mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager, Van Pur Sp. z o.o. 

Nowy napój ma wyrazisty, przewrotny i zdecydowanie męski charakter, dzięki któremu wyróżni się spośród innych produktów na sklepowej półce.

Estetycznie zaprojektowana etykieta z zawadiacko podkręconym wąsem ?puszcza oko? do konsumenta, nie pozwalając przejść obok siebie obojętnie. Zaś sama nazwa podpiwka ? Jędrzej ? przykuwa uwagę swoją autentycznością, tradycyjnością i poczuciem humoru. 

Podpiwek Jędrzej to przyjemny bezalkoholowy przerywnik w ciągu dnia, który można spożywać zawsze, gdy tylko ma się ochotę na relaks ? niezależnie czy jest się w pracy, na spacerze, pikniku, kończy wyczerpujący trening czy spotyka ze znajomymi.

Produkt, oferowany w wygodnych 1-litrowych butelkach PET, jest już dostępny w sprzedaży. 

 

< 239428" >
Źródło VAN PUR. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top